TAD65US12D-P
TAD65US12D-P P-Duke Technology Inc.
TAD65-P%20Datasheet.pdf
Виробник: P-Duke Technology Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 65W
Power (Watts): 65W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 23.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC, UL
Efficiency: 92.5%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 5.42 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 65W, Power (Watts): 65W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 23.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC, UL, Efficiency: 92.5%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 5.42 A.