TAG22-100
TAG22-100 HellermannTyton
595-22100.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X1.44" WHT
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: Dot-Matrix Printer
Material: Vinyl
Label Type: Self Laminating
Label Size: 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X1.44" WHT, Packaging: Bulk, Color: White, For Use With/Related Products: Dot-Matrix Printer, Material: Vinyl, Label Type: Self Laminating, Label Size: 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm).