TAG3T3-100B
TAG3T3-100B HellermannTyton
596-00013.pdf
Виробник: HellermannTyton
Wire Labels & Markers 3T3-100B 1X1X3.75 FULL BLK
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X3.75" WHT, Packaging: Bulk, Color: White, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Vinyl, Label Type: Self Laminating, Label Size: 1.00" x 3.75" (25.4mm x 95.3mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Vinyl
Label Type: Self Laminating
Label Size: 1.00" x 3.75" (25.4mm x 95.3mm)