TAG51T3-100B
TAG51T3-100B HellermannTyton
596-00014.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X0.75" WHT
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Vinyl
Label Type: Self Laminating
Label Size: 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X0.75" WHT, Packaging: Bulk, Color: White, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Vinyl, Label Type: Self Laminating, Label Size: 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm), Part Status: Active.