TAG55L-788 HellermannTyton
594-55788.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: WHITE POLYESTER 8.5" X 4.25"
Packaging: 1000 per Pkg
Length: 5.500" (139.70mm) 5 1/2"
Width: 4.250" (107.95mm) 4 1/4"
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Butt Cut
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WHITE POLYESTER 8.5" X 4.25", Packaging: 1000 per Pkg, Length: 5.500" (139.70mm) 5 1/2", Width: 4.250" (107.95mm) 4 1/4", Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Butt Cut, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White.