TAG9T3-100B
TAG9T3-100B HellermannTyton
596_00027.pdf
Виробник: HellermannTyton
Wire Labels & Markers 9T3-100B 1X.75X2.25 FULL 5M/RL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT, Packaging: Bulk, Color: White, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Vinyl, Label Type: Self Laminating, Label Size: 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Vinyl
Label Type: Self Laminating
Label Size: 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)