TAGH9-100 HellermannTyton
TAGH9-100.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: Spirit Thermal Transfer Printer (Handheld)
Material: Vinyl
Label Type: Self Laminating
Label Size: 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT, Packaging: Bulk, Color: White, For Use With/Related Products: Spirit Thermal Transfer Printer (Handheld), Material: Vinyl, Label Type: Self Laminating, Label Size: 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm).