Продукція > BAHCO > TAH2101G-160
TAH2101G-160
TAH2101G-160 BAHCO
BAHCO_2024_katalog_eng.pdf
Виробник: BAHCO
Category: Tools and Acc. for Working at Height
Description: Pliers; side,cutting; for working at height; ERGO®; 160mm; B: 18mm
Version: for working at height
Cutting range: spring steel wire Ø2mm max
Kind of pliers: cutting; side
Conform to the norm: DIN ISO 5749
Type of tool: pliers
E dimension: 2mm
D dimension: 10mm
F dimension: 1.5mm
C dimension: 21.5mm
B dimension: 18mm
A dimension: 160mm
Dimension G: 18mm
Pliers length: 160mm