Продукція > ZEASSET > TAJ223M89155SVA
TAJ223M89155SVA ZEASSET
Виробник: ZEASSET
Description: CAP ALUM 22000UF 10% 250V SCREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.504" Dia (89.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.236" (31.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 6.102" (155.00mm)
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 22.8 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 34.2 A @ 10 kHz
на замовлення 493 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22000UF 10% 250V SCREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.504" Dia (89.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.236" (31.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 5.7mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 6.102" (155.00mm), Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 22.8 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 34.2 A @ 10 kHz.