Продукція > AVX > TAJA104K035YNJ
TAJA104K035YNJ
TAJA104K035YNJ AVX
avx_taj_e-1158783.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 0.1uF 10%
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAJA104K035YNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA104K035YNJ TAJA104K035YNJ Виробник : AVX Corporation TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.1UF 35V 10% 1206