Продукція > KYOCERA AVX > TAJA104M035ANJ
TAJA104M035ANJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.1UF 20% 35V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V .1uF 20% 1206 ESR = 7.5 Ohms.
Інші пропозиції TAJA104M035ANJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA104M035ANJ TAJA104M035ANJ Виробник : AVX taj-776811.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V .1uF 20% 1206 ESR = 7.5 Ohms
товару немає в наявності
TAJA104M035ANJ TAJA104M035ANJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V .1uF 20% 1206 ESR = 7.5 Ohm