Продукція > KYOCERA AVX > TAJA105K016BNJ
TAJA105K016BNJ
TAJA105K016BNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 10% 16V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 11Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 16V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 11Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції TAJA105K016BNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105K016BNJ TAJA105K016BNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 1uF 10%