Продукція > KYOCERA AVX > TAJA105K025UNJ
TAJA105K025UNJ
TAJA105K025UNJ KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 25VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: SMD
Case: A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 330mm
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 25VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C; TAJ, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 25V DC, Mounting: SMD, Case: A, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TAJ, Roll diameter max.: 330mm.