Продукція > KYOCERA AVX > TAJA105M025RNJV
TAJA105M025RNJV
TAJA105M025RNJV KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 25VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: SMD
Case: A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 180mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 25VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C; TAJ, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 25V DC, Mounting: SMD, Case: A, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TAJ, Roll diameter max.: 180mm.