TAJA106K010TNJV
TAJA106K010TNJV KYOCERA AVX Components
taj_auto.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 10V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук