TAJA106M006R KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 6.3V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 4 Ohm 125C T/R
на замовлення 625 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 131
Відгуки про товар
Написати відгук