TAJA106M010ANJ KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 10V A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125C T/R
Написати відгук