TAJA154J035RNJ
TAJA154J035RNJ AVX Corporation
TAJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.15UF 35V 5% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 0.15uF 5%.
Інші пропозиції TAJA154J035RNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA154J035RNJ TAJA154J035RNJ Виробник : AVX taj-776811.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 0.15uF 5%