TAJA155K010SNJ
TAJA155K010SNJ AVX Corporation
TAJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 10V 10% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1.5uF 10% 1206 CASE A.
Інші пропозиції TAJA155K010SNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA155K010SNJ TAJA155K010SNJ Виробник : AVX taj-776811.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1.5uF 10% 1206 CASE A