Продукція > KYOCERA AVX > TAJA155K025TNJ
TAJA155K025TNJ
TAJA155K025TNJ KYOCERA AVX
TAJ_AUTO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1.5UF 10% 25V 1206
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 25 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1.5UF 10% 25V 1206, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 25 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції TAJA155K025TNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA155K025TNJ TAJA155K025TNJ Виробник : AVX TAJ_AUTO-783622.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1.5uF 10% 1206 ESR = 7.5 Ohm