TAJA155K035A
TAJA155K035A AVX Corporation
TAJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 35V 10% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 1.5uF 10%.
Інші пропозиції TAJA155K035A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA155K035A TAJA155K035A Виробник : AVX taj-776811.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 1.5uF 10%