Продукція > AVX > TAJA155M020SSJV
TAJA155M020SSJV
TAJA155M020SSJV AVX
taj-776811.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 1.5uF 20% 1206 ESR = 6.5 Ohm
Написати відгук