TANGO-24PA-RPSMA
TANGO-24PA-RPSMA Sierra Wireless by Talon
Talon%20Tango%20Module%20User%20Manual%20022817.pdf
Виробник: Sierra Wireless by Talon
Description: RF TXRX MOD ISM>1GHZRPSMA SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Power - Output: 20dBm
Data Rate: 2Mbps
Antenna Type: Antenna Not Included, RP-SMA
Utilized IC / Part: nRF24L01
RF Family/Standard: General ISM > 1GHz
Serial Interfaces: SPI
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MOD ISM>1GHZRPSMA SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V, Power - Output: 20dBm, Data Rate: 2Mbps, Antenna Type: Antenna Not Included, RP-SMA, Utilized IC / Part: nRF24L01, RF Family/Standard: General ISM > 1GHz, Serial Interfaces: SPI, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.