TAP104J035SCS
TAP104J035SCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.1UF 5% 35V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 26Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.1UF 5% 35V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 26Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Інші пропозиції TAP104J035SCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104J035SCS TAP104J035SCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 0.1uF 05% Radial