TAP104K035CCS
TAP104K035CCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 26Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 1046 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 26Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104K035CCS TAP104K035CCS Виробник : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.1uF 10% ESR=26 Ohm