TAP104K035CRS
TAP104K035CRS KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 26Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 26Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Інші пропозиції TAP104K035CRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104K035CRS TAP104K035CRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V .1uF 10% ESR=26 Ohms