TAP104K035DTS
TAP104K035DTS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.1uF 10% ESR=26 Ohms.
Інші пропозиції TAP104K035DTS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104K035DTS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.1uF 10% ESR=26 Ohms