TAP104K050GSB
TAP104K050GSB AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 50V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 0.1uF 10% ESR=26 Ohm.
Інші пропозиції TAP104K050GSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104K050GSB TAP104K050GSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 0.1uF 10% ESR=26 Ohm