TAP104M035HSB
TAP104M035HSB AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.1UF 35V 20% RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.1uF 20% ESR=26 Ohms.
Інші пропозиції TAP104M035HSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104M035HSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.1uF 20% ESR=26 Ohms