TAP104M035SGA
TAP104M035SGA AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.1UF 35V 20% RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 0.1uF 20% Radial.
Інші пропозиції TAP104M035SGA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104M035SGA TAP104M035SGA Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 0.1uF 20% Radial