TAP104M050CCS
TAP104M050CCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 0.1uF 20% ESR=26 Ohm
на замовлення 2034 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 0.1uF 20% ESR=26 Ohms.
Інші пропозиції TAP104M050CCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP104M050CCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 0.1uF 20% ESR=26 Ohms
на замовлення 450 шт:
TAP104M050CCS TAP104M050CCS Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 0.1UF 50V 20% RADIAL