TAP105J025SRW
TAP105J025SRW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 25V 5% RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 1uF 05% Radial.
Інші пропозиції TAP105J025SRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105J025SRW TAP105J025SRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 1uF 05% Radial