TAP105J035CCS
TAP105J035CCS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 35V 5% RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 1uF 05% Radial.
Інші пропозиції TAP105J035CCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105J035CCS TAP105J035CCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 1uF 05% Radial