TAP105J035SRW
TAP105J035SRW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 5% 35V RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 1uF 05% Radial.
Інші пропозиції TAP105J035SRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105J035SRW TAP105J035SRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 1uF 05% Radial