TAP105K020CRS
TAP105K020CRS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 20V 10% RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 1uF 10% ESR=10 Ohms.
Інші пропозиції TAP105K020CRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105K020CRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 1uF 10% ESR=10 Ohms