TAP105K020CRW
TAP105K020CRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 10% 20V RADIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 1uF 10% ESR=10 Ohms.
Інші пропозиції TAP105K020CRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105K020CRW TAP105K020CRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 1uF 10% ESR=10 Ohms