TAP105K020SRW
TAP105K020SRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 1uF 10% ESR=10 O hm
на замовлення 1457 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції TAP105K020SRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105K020SRW TAP105K020SRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 1uF 10% ESR=10 Ohm
TAP105K020SRW TAP105K020SRW Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 20V 10% RADIAL