Продукція > KYOCERA AVX > TAP105K025CCS.
TAP105K025CCS.
TAP105K025CCS. KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - TAP105K025CCS. - CAPACITOR TANT, 1UF, 25V, 10 OHM, 0.1, RAD
tariffCode: 85322100
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 10ohm
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Spannung (DC): 25V
Produktpalette: TAP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TAP105K025CCS. - CAPACITOR TANT, 1UF, 25V, 10 OHM, 0.1, RAD, tariffCode: 85322100, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 10ohm, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Spannung (DC): 25V, Produktpalette: TAP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).