TAP105K035HCD
TAP105K035HCD AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 35V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 1uF 10% Radial.
Інші пропозиції TAP105K035HCD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105K035HCD TAP105K035HCD Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 1uF 10% Radial