TAP105K035HSB
TAP105K035HSB KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 1uF 10% ESR=8 Ohm
на замовлення 1941 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP105K035HSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105K035HSB TAP105K035HSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 1uF 10% ESR=8 Ohm
на замовлення 230 шт:
TAP105K035HSB TAP105K035HSB Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 35V RADIAL