TAP105K050CCS
TAP105K050CCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 10% ESR=8 Oh m
на замовлення 327 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 50V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105K050CCS TAP105K050CCS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 50V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V