TAP105K050CRW
TAP105K050CRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 10% ESR=8 Oh m
на замовлення 157 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP105K050CRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105K050CRW Виробник : AVX tap.pdf DIP
на замовлення 86200 шт:
TAP105K050CRW TAP105K050CRW Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 50V 10% RADIAL