TAP105K050HCD
TAP105K050HCD AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 50V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 1uF 10% Radial.
Інші пропозиції TAP105K050HCD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105K050HCD TAP105K050HCD Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 1uF 10% Radial