TAP105K050SRS
TAP105K050SRS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 50V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 10% ESR=8 Ohms.
Інші пропозиції TAP105K050SRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105K050SRS TAP105K050SRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 10% ESR=8 Ohms