TAP105M020BRS
TAP105M020BRS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 20V 20% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 1uF 20% ESR=10 Ohms.
Інші пропозиції TAP105M020BRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M020BRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 1uF 20% ESR=10 Ohms