TAP105M020CRW
TAP105M020CRW KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 1uF 20% ESR=10 O hm
на замовлення 1087 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP105M020CRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M020CRW TAP105M020CRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 1uF 20% ESR=10 Ohm
TAP105M020CRW TAP105M020CRW Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 20V 20% RADIAL