TAP105M025CCS
TAP105M025CCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 1uF 20% ESR=10 O hm
на замовлення 948 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP105M025CCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M025CCS TAP105M025CCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 1uF 20% ESR=10 Ohm
на замовлення 882 шт:
TAP105M025CCS TAP105M025CCS Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 25V RADIAL