Продукція > AVX > TAP105M025SRW
TAP105M025SRW
TAP105M025SRW AVX
tap-776819.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 1uF 20% ESR=10 Ohm
на замовлення 1170 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP105M025SRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M025SRW TAP105M025SRW Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 25V RADIAL