TAP105M035DTW
TAP105M035DTW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 1uF 20% ESR=8 Oh m
на замовлення 2883 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP105M035DTW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M035DTW TAP105M035DTW Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL
товару немає в наявності
TAP105M035DTW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 1uF 20% ESR=8 Ohms