TAP105M035HSB
TAP105M035HSB AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 1uF 20% ESR=8 Ohms.
Інші пропозиції TAP105M035HSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M035HSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 1uF 20% ESR=8 Ohms